HAKKIMIZDA

Fast-Food ve restoran alanlarinda faaliyet gösteren Isot Lahmacun Kebap bugün (2019) itibariyle 100’ü aşkın istihdam sağlayan firma, 8+ restorani ile Turkiye genelinde hizmet vermektedir.
Tas firinda taze lahmacun, kebap ve kunefe çeşitlerini, sunan Isot Lahmacun Kebap, kalite ve lezzet açısından sektörün öncü firmalarındandır. Online ve telefonla yemek siparişi hizmeti ile 30 seneyi askin hizmet anlayışına yeni bir boyut katan Isot Lahmacun Kebap, titizlikle koruduğu lezzet kalitesi ve güvenli sipariş sistemi ile tüm taze lahmacun, kebap ve kunefe severlerin siparişlerini bekliyor!

Kaliteli ve lezzetli lahmacunun adresi Isot Lahmacun Kebap’a hoş geldiniz! Uzun yillar once Kozyatagi Carrefour AVM merkezi ile başlayan maceramız, bugün Türkiye’ye değer katan markalardan biri olarak devam ediyor.

Mevcut subelerinin her birini kendi bunyesinde idare eden Isot Lahmacun Kebap, 2019 yili itibari ile Franchise basvurularini degerlendirmeye baslamistir. Iletisim bolumundeki formu doldurarak bizlere bu konuda ulasabilirsiniz..